Tel: 666 080 111
Email: psychologseksuolog@interia.pl
Otwarcie Gabinetu w ChrzanowieO mnieGdzie kupić książeczkę?

Otwarcie Gabinetu w Chrzanowie

Przyjdź na otwarcie 28 marca 2018! W programie pogadanki dla rodziców, poczęstunek i niespodzianka gratis!

Więcej

O mnie

Dowiedz się kim jestem! Mam wieloletnie doświadczenie jako psycholog oraz seksuolog.

Więcej

Gdzie kupić książeczkę?

Mądra edukacja to podstawa! Moją książeczkę zakupisz w gabinecie w Chrzanowie.

Więcej

O książeczce

Drodzy rodzice, dziadkowie,pregnant-775036_1920 opiekunowie i wychowawcy!

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy zawodowej wspomagam psychologicznie i seksuologicznie zarówno osoby indywidualne, jak i pary oraz małżeństwa. Prowadzę również konsultacje dla rodziców, którzy pragną uzyskać porad dotyczących wychowania seksualnego swojego dziecka.

Przedstawiam Państwu książeczkę, która powstała szczególnie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Dzieci są bardzo zainteresowane tym, skąd wzięły się na świecie. Wszystkim tym, którzy podczas rozmowy z dzieckiem na temat powstania ludzkiego życia, chcieliby wesprzeć się literaturą, polecam tę książeczkę.

Niniejsza publikacja to opowiadanie o rodzicach spacerujących po parku z córeczką. Rodzina spotyka panią w ciąży. Dziecko pyta rodziców m.in. o to, co to znaczy być w ciąży. Uzyskuje konkretne, jasne odpowiedzi, które pomogą mu zrozumieć to zagadnienie.

Pomysł wydania tej książeczki zrodził się dzięki ciekawości świata mojego syna, Ignasia. Pragnę, by wyrastał w poczuciu bezpieczeństwa, miłości i mądrości, żeby dzięki odpowiedniemu dialogowi, był zawsze otwarty na rozmowę ze mną, zwłaszcza wtedy, gdy tego potrzebuje.

Życzę Państwu, abyście mądrze edukowali swoje pociechy, traktując tę książeczkę jako inspirację do rozmowy na „trudne tematy” w sposób bardzo prosty, a zarazem edukacyjny.

Anna Zawiślak

 

Dane techniczne książeczki:

  • 24 strony, pełny kolor
  • okładka miękka
  • wymiar 21 x 21 cm
  • ISBN 978-83-943306-0-6
  • autor: Anna Zawiślak
  • ilustracje: Agnieszka Filipowska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress